• 29 Ağu 2022

TBB ve GABB İşbirliğinde Eğitim Semineri

Türkiye Belediyeler Birliği ile Birliğimiz iş birliğinde Mahalli idarelerimizin tüm çalışanlarının bilgilendirilerek, uygulamada karşılaştıkları sorunların çözümüne yönelik rehberlik etmek amacıyla, 17-20 Ekim 2022 tarihleri arasında, mevzuat bilgilendirme semineri düzenlenecektir.

Belediye personelinin ihtiyaç duyduğu öncelikli konular olan Kamu İhale Mevzuatı ile Kişisel Verilerin Korunması Kanununun Belediye Uygulamaları konularında 2 (iki) günlük eğitim seminerine belediye personelinin katılımları yararlı olacaktır.

Söz konusu seminere Birliğimiz üyesi Büyükşehir belediyelerinden 8, İl belediyelerinden 4, ilçe belediyelerinden 2 ve Belde belediyelerinden 1 kişi katılım sağlayacak şekilde planlama yapılmıştır.

Eğitimin yapılacağı adres bilahare Birliğimizin web adresinde yayınlanacaktır ve katılımcıların telefonlarına mesaj olarak bildirilecektir.

Seminere katılacak personelin ulaşım giderleri kendi kurumlarınca, konaklama ve ağırlama giderleri ise Birliğimizce karşılanacaktır.

Not : Başvurular üye belediyelere gönderilen yazı ekinde yer alan form ile ve belediyelerin resmi yazıları ekinde Birliğimize ulaştırılmak suretiyle kabul edilecektir. Bireysel başvuru alınmayacaktır.