• Etkinlik Sona Erdi!
27 Kas 2021
  • Zaman: 00:00 - 00:00
  • Katılımcı Sayısı: 250
  • Eğitim Yeri: Antalya

Türkiye Belediyeler Birliği ile Birliğimiz iş birliğinde Mahalli idarelerimizin tüm çalışanlarının bilgilendirilerek, uygulamada karşılaştıkları sorunların çözümüne yönelik rehberlik etmek amacıyla, 27-30 Kasım 2021 tarihleri arasında, Antalya İlinde 5 Yıldızlı bir otelde mevzuat bilgilendirme semineri düzenlenecektir.

Belediye personelinin ihtiyaç duyduğu öncelikli konular olan satın alma, performans esaslı bütçe hazırlama ve uygulama ile imar mevzuatı konularında 2 (iki) günlük eğitim seminerine belediye personelinin katılımları yararlı olacaktır.

Söz konusu seminere Birliğimiz üyesi Büyükşehir belediyelerinden 12, İl belediyelerinden 5, ilçe belediyelerinden 2 ve Belde belediyelerinden 1 kişi katılım sağlayacak şekilde planlama yapılmıştır.

Eğitimin yapılacağı adres bilahare Birliğimizin web adresinde yayınlanacaktır ve katılımcıların telefonlarına mesaj olarak bildirilecektir.

Seminere katılacak personelin ulaşım giderleri kendi kurumlarınca, konaklama ve ağırlama giderleri ise Birliğimizce karşılanacaktır.

Eğitim seminerine  başvurular belediyelerimiz tarafından belirlenmiş personel tarafından şahsen bu adres üzerinden online olarak yapılacak, ayrıca katılım sağlayacak personelin adı soyadı, doğum yılı, unvanı ve cep telefon numarasının yazılı olduğu onaylı isim listesi, Birliğimizin 0412-2245338 numaralı faksına veya metin21akdeniz@gabb.gov.tr  veya metin21akdeniz@gmail.com elektronik posta adresine 17.11.2021 tarihine kadar gönderilecektir.